Sprawdzone prezenty dla streetwear’owca

Zbliża się wielka okazja: urodziny, święta czy inna okoliczność, a ty zastanawiasz się, co podarować bliskiej osobie? Streetwear’owcy mają swoje własne zajawki. Jeśli chcesz, żeby prezent był udany- warto się w nie wbić. Zobacz sprawdzone sposoby na udane prezenty w stylu streetwear w różnych wariantach cenowych.

Skarpety

Dziwisz się? Nie ma czemu. Skarpety streetwear to bynajmniej nie jest obciach. Skończyły się czasy, gdy taki prezent wywoływał wstyd i zażenowanie a jedyne co dało się wypowiedzieć to „dzięki, babciu”. Teraz skarpety wyrażają styl. Producenci dają nam naprawdę wiele możliwości. Można poszaleć, wyrazić siebie i swoje poczucie humoru. Np. Stoprocent sklep ma w swojej ofercie skarpety damskie i męskie z różnymi zabawnymi i niekiedy odważnymi tekstami. Możesz poszukać różnych opcji. Para może nosić kompatybilne skarpety. Wykorzystaj to, jeśli dajesz prezent swojej drugiej połówce, albo obdarowujesz dwie zakochane osoby. To będzie świetne rozwiązanie. Takie skarpety zakładane na domówki rozbawią nie jedną osobę.

Bluzy

Jeśli chcesz trochę bardziej poszaleć, a wiesz, że osoba, której zamierzasz sprawić prezent szaleje na punkcie streetwear, możesz wybrać coś „większego”, np. bluzę. Dodatkowo, jeśli znasz ukochaną markę tej osoby, udany prezent masz gwarantowany. Wybierz bluzę w uniwersalnym lub dopasowanym rozmiarze, która ma logo lub podpis (jak np. Stoprocent sklep). Każdy zapaleniec mody ulicznej oszaleje na punkcie takiego podarunku, a ty będziesz się cieszyć razem z nim.

Comments are closed.