Ciekawe stylizacje z marynarkami sportowymi

marynarka-meska

Coraz więcej osób decyduje się dzisiaj nosić marynarki męskie już nie tylko na specjalne okazje. Jak jednak poprawnie nosić męskie marynarki sportowe? Czy stworzenie z nimi atrakcyjnej stylizacji jest trudne?

Dopasowanie kolorystyczne marynarki

Wydaje się, że kluczem do sukcesu jest odpowiednie dopasowanie kolorystyczne marynarek męskich oraz pozostałych elementów ubioru. Rzecz w tym, iż dzisiaj jest wiele kolorowych marynarek. Bez wątpienia, nie pasują one do wielu spodni czy butów.

Wybierając kolorową marynarkę męską, na przykład zieloną, czy niebieską, warto stonować kolory pozostałych części garderoby. Dobrze będą pasowały do takich marynarek męskich na przykład ciemne jeansy. Ponadto, dobrym wyborem będą też spodnie materiałowe o zwyczajnym kroju. Jeśli zaś chodzi o to, co ubrać pod marynarkę, najlepszym wyborem będzie całkiem gładki podkoszulek. Może on być również jasny, jednak trafniejszym wyborem zdaje się być czerń.

Co z butami?

Bez wątpienia, bardzo ważnym ,a często niedocenianym przez mężczyzn elementem ubioru są buty. Ważne jest, aby w odpowiedni sposób dopasować buty do marynarki. Również w tym przypadku ważne jest dopasowanie kolorystyczne. Jednakże, nie tylko o kolory tu chodzi. Rzecz w tym, aby do męskich marynarek sportowych nie ubierać przesadnie eleganckich butów. Oczywiście, odpowiednie będą jakieś półbuty, jednak nie warto ubierać butów od garnituru. Poza tym, do marynarek męskich w stylu sportowym jak najbardziej będą także pasowały najzwyczajniejsze, wygodne buty sportowe.

Comments are closed.