Czy wypada nosić bluzy męskie?

Każdy mężczyzna chce o siebie zadbać – to zrozumiałe i całkowicie naturalne. Jako faceci chcemy czuć się naprawdę dobrze ubrani. Czy w związku z tym wypada nosić bluzy męskie?

Elegancja i styl a bluzy męskie

Często spotykamy się ze stwierdzeniem, że prawdziwy mężczyzna to powinien nosić świetnie wykrojoną marynarkę a nie bluzę. Czy jednak tak rzeczywiście jest? Czy bluza nie może już dobrze i modnie wyglądać?

Oblicza bluzy męskiej 
Oczywiście jak najbardziej możemy nosić bluzy męskie i wyglądać w nich świetnie. Kluczem do sukcesu jest tutaj odpowiednie połączenie różnych stylów tak, aby całość prezentowała się naprawdę ciekawie. Poniżej przestawionych zostanie kilka propozycji.

1) po studencku – w tej stylizacji warto założyć ciemniejsze materiałowe spodnie, sztyblety, błękitną koszulę oraz bluzę męską bez kaptura. Może ona mieć jakiś ciekawy napis, emblemat uczelni itd.

2) na pirata – tu potrzebne będą botki motocyklowe, najlepiej z dużą ilością klamerek. Do tego przydadzą się dżinsy, nieco przetarte, z obniżonym lekko krokiem, lekki t – shirt z dekoltem w serek, cienka bluza z kapturem oraz wiele wisiorków.

3) zimowo – jeśli chcemy założyć grubszą i luźniejszą bluzę z kapturem to pamiętajmy, że świetnie będzie ona pasować do nieco luźniejszych jeansowych spodni w kolorze beżowym/brązowym oraz wyższych butów – traperów, kowbojek czy botków motocyklowych. Do takiej bluzy możemy zawsze założyć jeszcze puchową kamizelkę oraz dopasować stylową czapkę – albo szeroką z długim „ogonem” albo małą i dobrze okalającą głowę.

Comments are closed.