Najmodniejsze kurtki na wiosnę

kurtka czarnaPowoli nadchodzi sezon wiosenny, a co za tym idzie, idealny czas, aby zrobić przegląd swojej szafy oraz kurtek przejściowych damskich.
Być może właśnie ten sezon jest idealnym na to, aby uzupełnić braki i kupić nowe interesujące modele.

Jakie kurtki przejściowe damskie wybrać na wiosnę?

Ostatnimi czasy bardzo modne były tak zwane bomberki, czyli kurtki o szerszym i luźniejszym, lekko sportowym fasonie. Podbiły one serca nie tylko nastolatek, ale i wszystkich kobiet ceniących sobie wygodę.
Bomberki wciąż można dostać w każdym sklepie stacjonarnym, a zmienia się jedynie ich kolorystyka. Na wiosnę warto wybrać jasne, pastelowe kolory.
Jeśli chodzi o damskie przejściowe kurtki na wiosnę, warto zwrócić też uwagę na ramoneski. Pewien czas temu bardzo modne były te skórzane i raczej w stonowanych kolorach, czyli w czerni i brązie. Aktualnie coraz modniejsze są ramoneski zamszowe w wielu, różnych kolorach.
Warto sięgnąć po fioletowe, różowe bądź też błękitne ramoneski, które będą niezaprzeczalnym hitem tej wiosny, a przy okazji skutecznie ożywią każdą stylizację i dodadzą barwy zbliżającej się coraz szybciej wiośnie. Warto zapoznać się z ofertami sklepów internetowych, jak i tych stacjonarnych.

Comments are closed.