Modne bluzy dla kobiet

Bluzy młodzieżowe damskie już dawno przestały być ubraniami tylko i wyłącznie zakładanymi na przejażdżkę na rowerze czy spacer. Zmienił się ich charakter, za stroju sportowego stały się ubraniem dziennym. W sklepach jest bardzo duży wybór ciekawych bluz damskich, warto zatem kilka wprowadzić do swojej garderoby.

Bluzy młodzieżowe damskie w panterkę

W tym sezonie najmodniejsze wzory to wzory inspirowane umaszczeniem różnych zwierząt. Prym wiedzie oczywiście panterka, a zatem to właśnie bluzy z nadrukiem tego wzoru są prawdziwym przebojem. Warto wprowadzić taką do swojej szafy bo będzie świetnie prezentować się z jeansami, chinosami lub joggersami.

 

Bluzy młodzieżowe damskie ozdobione sztucznymi kamieniami

Sztuczne kamienie zdobiące ubrania są modne od bardzo dawna. Takie bluzy sportowe z błyszczącymi aplikacjami bardzo podobają się współczesnym kobietom. Chętnie zakładają je jako element dziennych stylizacji, nosząc je nawet do pracy. Jeżeli wybiera się taką bluzę, najlepiej jest postawić na jakiś klasyczny kolor, zawsze sprawdza się czerń lub szarość.

 

Bluzy młodzieżowe damskie w kwiatowe wzory

Ostatni szalenie modne desenie na damskich bluzach to wzory kwiatowe i motywy liści. Tak zwane botaniczne printy są w modzie od już dobrych kilku sezonów, naprawdę nic nie wskazuje na to, by miały stać się mało popularne. Warto zatem zainwestować właśnie w taką bluzę, bo będzie też świetnie prezentować się już za kilka miesięcy, gdy nadejdzie piękna wiosna. Kwiatowe wzory zawsze wtedy wracają do łask.

Comments are closed.