Sweterki damskie

swetry-damskie

W sezonie zimowym swetry zawsze cieszą się największym zainteresowaniem. Oczywiście nie ma w tym nic dziwnego. Zimne miesiące zawsze skłaniają nas do kupowania nowych, cieplejszych rzeczy. Z tego też powodu producenci co sezon starają się nas zaskoczyć i proponują nam kolejne, oryginalne fasony i kolory.

Jakie swetry damskie są najpopularniejsze w tym sezonie?

Zdecydowanie szare swetry ozdobione perełkami! Małe kuleczki, które mogą zmienić tak wiele i sprawić, że każdy sweter od razu będzie prezentował się efektowniej. Zdobienia zazwyczaj występują na dekolcie oraz ramionach, ale ostatnio coraz częściej zakrywają praktycznie całą powierzchnię sweterka.

Jeśli chodzi o sweterki damskie z Dstreet, popularnością cieszą się też narzutki oversize. Może nie są one najcieplejsze, ale z całą pewnością nadają szyku każdej stylizacji.

Wśród tegorocznych hitów znaleźć musiały się też swetry z szerokimi rękawami, które ozdabiane są szerokimi wstążkami, które sprawiają, że sweter jest niebanalny. Fajnie wyglądają też połączenia, w których sweter ma inny kolor niż wstążka. Tworzy to unikatowy kontrast.

Jakie swetry damskie wybrać na elegancką okazję?

Może nie każdy zdaje sobie sprawę, iż sweterki damskie mogą wyglądać szykownie także podczas poważnych spotkań i uroczystości. Wystarczy wybrać modele w stonowanych kolorach. Taki sweter bezproblemowo można założyć na koszulę tak, aby widoczny był jej kołnierzyk oraz mankiety lub założyć pod elegancką marynarkę. Takie połączenia są aktualnie bardzo wskazane.

Comments are closed.