Aquila – polska marka odzieżowa

Z roku na rok na polskim rynku powstaje coraz więcej firm, które zajmują się tworzeniem odzieży. Marka Aquila słynie przede wszystkim z tworzenia różnych bluz oraz koszulek o zaskakujących wzorach. W ofercie marki występuje odzież zarówno o charakterze patriotycznym, jak i kibicowskim.

Każda bluza ACAB posiada określony nadruk wykonywany metodą sitodruku, dzięki czemu motyw zamieszczony na ubraniach jest trwały i nie ulega uszkodzeniom mechanicznym podczas prania.

Najczęściej bluzy ACAB wybierane są przez mężczyzn. W swojej ofercie Aquila posiada między innymi motywy:

  • Bluza JP ACAB Patrz Komu Ufasz
  • Bluza ninja JP ACAB Śmierć konfidentom
  • Bluza kibicowska JP CHWDP ACAB Hooligans BSNT
  • Bluza ACAB Polska CHWDP JP Hwdp Hooligans

Bluzy występują w 2 rodzajach: z kapturem oraz bez. Wkładane przez głowę. Z czego wykonywane są bluzy ACAB? Bluzy wykonane są w 100% z bawełny. Jakie są wersje kolorystyczne bluzy? Bluzy przeważnie występują w kolorze czarnym. Odzież marki Aquila wykonywana jest w 100% w Polsce. Począwszy od tkanin, przez krój, skończywszy na nadruku. Bluzy ACAB dedykowane są przede wszystkim osobą o konkretnych upodobaniach oraz poglądach. Mogą stanowić idealny pomysł na prezent na przykład dla kibica MMA. Istnieje również rozbudowana oferta podkoszulek, która zawiera wiele różnorodnych motywów patriotycznych. Odpowiednie dobrane hasła oraz kolory tworzą spójną całość.

Comments are closed.