Jak ubierać się modnie i wygodnie?

Stylizacje na luzie wcale nie muszą składać się z bluzy i spodni dresowych. Nie jest prawdą, że trzeba wybierać pomiędzy modnym stylem a wygodną. Obecnie jest wiele marek oferujących odzież streetwearową, która jest nie tylko praktyczna ale również bardzo modna. Jak się ubrać modnie i wygodnie?

Jak łączyć ubrania?

Odzież streetwear’owa ma to do siebie, że przeważnie jest luźna, najczęściej można spotkać ją w formie oversize. Niestety w szerokich ubraniach figura traci swoje proporcje, jednak nie trzeba się na to zgadzać. Aby temu zapobiec, należy wybierać ubrania kontrastujące tj. jeżeli zakładamy luźne spodnie, góra powinna być przylegająca do ciała i odwrotnie. Obecnie wybór odzieży streetwearowej jest duży, jednak warto mieć na uwadze głównie renomowanych producentów. Dobrze sprawdzi się na przykład odzież marki Jungmob ze sklepu Preorder, która proponuje wiele ciekawych, oryginalnych ubrań. Firma oferuje odzież wysokiej jakości o zabawnych wzorach, ich ubrania się oryginalne, nietuzinkowe, dlatego z pewnością przypadną do gustu większości młodych osób. Mimo, że odzież Jungmob crew stworzona jest przez młodych ludzi, to nie jest skierowana wyłącznie do młodzieży, może nosić ją każdy, komu odpowiada taki styl.

Wygodna przede wszystkim

Jeśli zależy nam na wygodzie, dobrą propozycją są spodnie damskie typu boyfriend, które charakteryzuje luźny fason. W tym wypadku ważne jest to, aby nogawki spodni były podwinięte nad kostki, dzięki temu można nieco optycznie się wydłużyć. Bardzo dużą popularnością cieszą się również kardigany, które można zarzucić na siebie w chłodniejsze dni.

Comments are closed.