Jak ubrać się do pracy

Trendy w modzie zmieniają się tak szybko, że czasem nie jesteśmy w stanie za nimi nadążyć. Nawet najwięksi projektanci zastanawiają się co będzie modne w przyszłym sezonie. Idealnie byłoby móc wyprzedzić zmieniające się trendy i zanim jeszcze wejdą do codziennego użytku.

Jak ubrać się do pracy?

Wiele osób zadaje sobie pytanie czy wybierając się do pracy ubrać się elegancko czy sportowo. Najlepszym rozwiązanie jest połączenie obu styli. Odrobina klasyki z dozą sportowego ducha. To styl i trend coraz bardziej cenione przez większość pracodawców. Sprawi, żę będziemy czuli się elegancko ubrani, ale bez nadmiernego formalizmu.

Moda męska w dstreet w obecnym sezonie przewiduje klasyczne jeansy w granatowych kolorach, dobrze wykonane, znanych producentów. Do tego odpowiednio dobrany elegancki klasyczny t-shirt i sportowa marynarka w klasycznym czarnym albo białym kolorze. Coraz modniejsze stają się również nakrycia głowy – czapki z daszkiem.

Na nogach modne są cały czas sneakersy takich firm jak Nike, Adidas czy NewBalance.

Zadbaj o fryzurę i zarost

Oprócz modne wyglądu warto zadbać o swój wygląd. Koniecznością będzie wizyta u fryzjera, ale tylko w celu odpowiedniego ułożenia włosów. W obecnym sezonie bardzo modne będą fryzury bazujące na znacznie dłuższych włosach i kilku dniowy, dobrze zadbany zarost.

Comments are closed.