W czym na studniówkę

Studniówka to wyjątkowa okazja. Pierwszy poważny bal w tak szczególnym okresie życia, jakim jest wchodzenie w dorosłość. To pewien symbol, który swoją tradycją sięga bardzo daleko w historii. Takie chwilę zasługują na niepowtarzalną oprawę. Piękna sala, próby tańca i wielomiesięczne przygotowania, to wszystko dla tej jednej nocy. Wyjątkowa musi być więc także garderoba i nie chodzi tu o wyścig, kto będzie miał najpiękniejsze ubranie, lecz kto będzie się w nim takim czuł.

Długie i wyjątkowe sukienki

Janett_08468_3

Młode kobiety szukające swoich wymarzonych stylizacji stawiają sobie za cel znalezienie czegoś, czego nie powtórzy żadna z ich koleżanek. Chcą się wyróżniać i nie jest to nic złego. W czasie panowania obecnych trendów większość z nich stawia na sukienki na studniówkę długie. Kreacje dotykające ziemi godne są największych balów, dlatego cieszą się dużą popularnością. Suknie wieczorowe podkreślają podniosłość okazji, dodają elegancji oraz pokazują symboliczne wejście w dorosłość. Inspiracji należy szukać już z wyprzedzeniem, bo tylko wtedy można mieć pewność, że wymarzony efekt przyjdzie na czas.

Czego unikać

Sukienki na studniówkę długie mają także kilka pułapek dla młodych kobiet. Niektóre kolory i zdobienia mogą bardzo postarzyć młode kobiety. Ciemne bordo, granaty i brązy to kolory, których lepiej unikać, aby nie uzyskać efektu kojarzonego raczej z balem seniora. Do tego warto odpuścić duże ilość staromodnej koronki często występującej w przypadku długich fasonów. Oczywiście znajdą się dziewczyny, które będą wyglądały w nich dobrze, lecz przy tych elementach warto postawić znak ostrzegawczy.

Comments are closed.