Czym jest firma Helly Hansen?

Marka Helly Hansen powstała w roku 1877 w zlokalizowanym w Norwegii miasteczku Moss, która obecnie posiada międzynarodową sławę. Firma ta jest znana na całym świecie przede wszystkim ze względu na swoją najwyższą jakość produktów sportowych.

Historia Helly Hansen

Założycielem marki był Helly Juel Hansen, od którego właśnie wzięła się owa nazwa. Sam pierwotny właściciel od najmłodszych lat fascynował się żeglarstwem, toteż doskonale znał realia i potrzeby osób posiadających aktywny, a także intensywny tryb życia. Jego dewizą była wygoda, prostota, a także wodoszczelność wszystkich produktów – w tym także i kurtki.  Odzież Helly Hansen gwarantuje wszystkim właścicielom ochronę przed wiatrem oraz wyjątkową jakość, która na przestrzeni kilkuset lat wyspecjalizowała się w produkcji odzieży i dodatków odpowiednich na wszelakiego rodzaju warunki atmosferyczne i skrajnie niskie temperatury. Co więcej – niektóre z nich są przeznaczone do sportu.

Produkty marki HH

Wśród odzieży opisywanej marki można znaleźć również torby sportowe, idealne na siłownię, basen, bądź w podróż oraz buty męskie Helly Hansen. Ich produkcja rozciąga się także na koszulki, kurtki, legginsy oraz wiele więcej. Wszystkie produkty firmy HH mają na celu komfort, uniwersalność, a także najwyższą jakość, tak aby łączyły w sobie praktyczność wraz z modnym wyglądem i podążaniem za trwającą obecnie modą. Ta natomiast wciąż się zmienia.

Comments are closed.