Strój pokazuje, z kim ma się do czynienia

Niech każdy znajdzie swój styl. Nikomu nie powinno się niczego narzucać, a każdy powinien ubierać się tak, jak chce i pokazywać kim tak naprawdę jest. Coraz popularniejszy staje się streetwear, czy styl hip-hopowy i wiele młodych osób chce za nim podążać.

Dlaczego właśnie hip-hop?
Jest to rodzaj subkultury, który świetni trafia do młodych osób i daje im przekaz życiowy, zgodny z ich myślami. Dzięki temu potrafią się odnaleźć. Ubieranie się na styl hip-hopu, pozwala na pokazanie swego prawdziwego ja.

Jest to luźne i buntowniczy styl, który jednak nie opiera się na stereotypie typowego dresa. Mimo że wiele osób dresy nosi, to w ofercie sklepów takich jak El polako, można znaleźć także jeansy, zwykłe bluzy, czy kurtki. Są to po prostu ubrania dopasowane do osób, które chcą je nosić. Każdy materiał da się wykorzystać w taki sposób, aby mógł być noszony przez każdego.

Streetwear ma być przede wszystkim wygodny, nie ma krępować i ograniczać. Ma pozwolić na robienie tego, co się tylko chce w każdej chwili, więc nie może ograniczać również ruchów. Takie ubrania nie tylko dobrze wyglądają, ale także są strasznie funkcjonalne.

Młodzież podąża za tym stylem i nie jest to wcale zły wybór. Wielu przedstawicieli, wyznaczających trendy modowe w tym towarzystwie, przekazuje swym fanom naprawdę wartościowe rzeczy, niedziwne jest, że tak wielu chce się do nich upodobnić. Dla poczucia wolności można zrobić chociaż tyle.

Comments are closed.