O tym co sprawia, że buty wyglądają tandetnie

Czy może być coś bardziej psującego stylizację niż źle dobrane buty? Chyba tylko kiepskie buty. Wiele kobiet wyznaje zasadę, że wszystko w modzie dozwolone, ale jakość wykonanej odzieży lub obuwia musi być pierwszorzędna. Właściwie jeśli buty są ciekawe i dobrze wykonane to nawet jeśli reszta ubioru jest vintage lub pochodzi z sieciówki to odpowiednie obuwie zawsze uratuje całość.

Tak, obuwie damskie z SunStyle ma wielką moc dodawania klasy i szyku. Jak zatem podczas zakupów omijać szerokim łukiem tandetę w butach?

Przede wszystkim należy wybierać najlepszą możliwą jakość. W tym temacie polecają się skórzane buty, ale niekoniecznie. Na pewno trzeba się bardzo dokładnie i skrupulatnie przyjrzeć materiałowi wybranych butów. Jak łączy się skóra z podeszwą? Czy widać klej? Czy skóra jest miękka ? Niechlujne wykonanie powoduje odrzucenie na starcie.

Kolejna sprawa to detale. Prawda jest taka im mniej, tym lepiej. Jeśli jest jedna ozdoba, to należy sobie odpuścić kolejne. Cętki, aplikacje czy dużo kolorów, te modele najlepiej od razu odłożyć na półkę.

Nie sposób nie wspomnieć o obcasach. Zbyt wysokie obcasy, zwłaszcza dla osoby bez wprawy w chodzeniu w nich to naprawdę kiepski pomysł. Poza tym byle jakiej jakości szpilki od razu można rozpoznać już sklepie. Jeśli obcas chwieje się przy chodzeniu i trudno złapać równowagę to gorzej być nie może. Zakup grozi nie tylko  modowym faux-pas, ale też zwichnięciem kostki.

Comments are closed.