Styl hip-hop

Wielkie snyStyl hip-hop to przede wszystkim  luźne ubrania, które nie krępują ruchów, wygodne buty oraz mocne kolory. Jest on ściśle związany z gatunkiem muzycznym o takiej samej nazwie.

Obecnie hip-hop to już nie tylko muzyka. To cała kultura, na którą składają się styl życia, ubierania  i wiele innych. Na dobre zaczął rozwijać się w latach 70. ubiegłego wieku, kiedy na rynek trafiły pierwsze ubrania dla fanów muzyki hip-hop. Przez lata moda ta ewoluowała aż stała się częścią kultury popularnej. Obecnie stylem tym inspirują się już wszyscy, nawet znani projektanci mody.

Obecnie coraz częściej styl hip-hopowy nazywa się też stylem miejskim. Jest bowiem bardzo popularny w dużych miastach. Wiele osób preferuje go nie ze względu na to jakiej muzyki słucha, ale właśnie ze względu na wygodę. Szerokie ubrania nie krępują ruchów. To moda zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Luźne spodnie dresowe zestawić można nawet z eleganckim szpilkami. Takie zestawienie to prawdziwy modowy hit. Mieszanie stylów jest jak najbardziej w trendach. Okazuje się więc, że takie ubrania założyć można już nie tylko na siłownię. Dobrze prezentują się także na uczelni, podczas wycieczek czy spotkań ze znajomymi na mieście i nie tylko.

 

Comments are closed.