Styl casualowy, czyli męskie bluzy sportowe

Jak można zauważyć, w ostatnich latach nieco zaciera się granica między stylem oficjalnym i nieoficjalnym. Warto to wykorzystać, włączając do swojej garderoby ubrania wygodne i casualowe.

Nowe trendy mody męskiej
Nie można bać się przekraczać starodawnych ram, które wykluczają ubranie nieformalne w sytuacjach życia codziennego, czy w pracy. Świat idzie naprzód i wraz z jego rozwojem pojawia się styl smart-casualowy, w którym łączy się ubrania eleganckie z tymi luźniejszymi. Dlatego też, wielką popularnością cieszą się obecnie bluzy męskie od Sunstyle. Takie, które są proste, bez żadnych nadruków i w stonowanych kolorach (czerń, grafit i granat), świetnie sprawdzą się zamiast grubych swetrów czy marynarek. Nałożone na koszule z wyraźnym wzorem, będą tworzyć doskonały duet, który pasuje do jeansów oraz spodni materiałowych, i w którym można wybrać się na wiele spotkań.

Takie proste bluzy, do których dobierze się odpowiednie dodatki mogą stać się punktem wyjścia do wielu stylizacji. Natomiast męskie bluzy sportowe z kapturami, na suwak, oraz z nadrukami (dużymi numerami, napisami, czy logo marki), są doskonałe w czasie uprawiania sportu – biegów, piłki nożnej i innego rodzaju treningów, ale przydają się też w codziennym życiu: na zakupach, czy wyjściach ze znajomymi. Wybierać można z fasonów o różnych krojach, w wielu wzorach i kolorach, a także np. o różnych rodzajach grubości – w zależności od pory roku.

Comments are closed.