Najciekawsze modele butów bustagrip

Buty bustagrip to idealna propozycja obuwia dla młodzieży. Ciekawe wzory, unikatowe kolory to coś, za czym zazwyczaj szaleją młodzi ludzie.

Wiek nastoletni to przecież najlepszy czas na kreowanie własnej osobowości i rozwijanie swojego stylu ubierania. Wskazane są więc wszelkie eksperymenty modowe i dobieranie dodatków, które wyrażają osobowość nastolatka.

W tym sezonie wzrok zdecydowanie przyciągają buty bustagrip, model Hi Fur. Powstał on w trzech wariantach kolorystycznych. Do wyboru jest wersja szara, mocno różowa oraz musztardowa. Hi Fur w szarym bądź musztardowym kolorze idealnie sprawdzą się u nastolatków płci męskiej, ponieważ są to kolory bardzo uniwersalne. Młode dziewczyny z pewnością mogą postawić na kolor i wybrać wersję różową, która na pewno przyciągnie wzrok niejednej osoby na ulicy.

Na zimę 2017, producent proponuje także buty z modelu King, które są bardzo podobne do wspomnianych wyżej Hi Fur, z tą różnicą, że są sporo krótsze i bardziej przypominają klasyczne traperki. Tutaj do wyboru pozostaje aż dziewięć wersji kolorystycznych. Niektóre z nich mają podobny kolor, ale różnią się na przykład wykończeniem.

Takie traperki nie dość, że są bardzo wygodne i ciepłe, to jeszcze w dodatku świetnie prezentują się na nodze. Będą one strzałem w dziesiątkę dla każdego nastolatka, który chce wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie zależy mu także na komforcie i zachowaniu ciepła.

Comments are closed.