Ciepłe kurtki zimowe

Mając modną i cieplutką zimową kurtkę niestraszne nam będą nawet największe mrozy. Nadchodzący sezon zimowy, nie daje powodu, by zrezygnować z eleganckiej stylizacji, ponieważ ogromy wybór kurtek zimowych w różnych fasonach, sprawi że każda kobieta preferująca własny styl na pewno znajdzie odpowiednią odzież wierzchnią.

Jednak wybór odpowiedniej kurtki zimowej, może sprawić niejakie trudności, ponieważ powinna być nie dość że ciepła i funkcjonalna, to na dodatek modna i gustowna.

Kroje kurtek
W zależności od preferowanego stylu, można nabyć kurtki zimowe w stylu casual, który to nawiązuje do stylu codziennego. na granicy kroju sportowego, i nadaje się dla Pań, które są zwolenniczkami noszenia takiej odzieży. Znakomicie sprawdzi się podczas wycieczek, spacerów z dziećmi czy jesiennego pieczenia kiełbasek przy ognisku.

Inny rodzaj kurtki zimowej, to parka. To najbardziej ceniona kurtka, łącząca ze sobą dobry gust i funkcjonalność. Parki mają wiele zalet: posiadają odpinany kaptur, często obszyty futerkiem, kilka przydatnych kieszeni, krój dopasowany do sylwetki, długość do ud, posiadają przy rękawach ściągacze bawełniane, a w talii pasek lub ukryte wiązanie. Spośród przeróżnych modeli, odpowiednich na mroźne zimowe dni, mamy do wyboru kurtki ocieplane puchem naturalnym, syntetycznym, sztucznym futerkiem albo wełną.

Dzięki różnym krojom, można nabyć model bardziej elegancki, nadający się do okrycia kreacji wieczorowej, lub o linii sportowej, pasującej do ekstremalnych warunków pogodowych.

Comments are closed.