Czy torba na zakupy może być modna?

Zakupy spożywcze zrobić każdy musi. Mniejsza lub większa ilość produktów towarzyszy nam w drodze ze sklepu do domu, jednak w parze z modną stylizacją całkowicie nie idą foliowe reklamówki, w które często pakuje się zakupy. W odpowiedzi na ten problem powstały specjalne torby, powstaje tylko pytanie, czy są one zgodne z aktualnymi trendami?

Moda to połączenie wyglądu z komfortem

Inwestycja we własną wygodę zapewni już część sukcesu. Nawet wracając z zakupów z ciężkim asortymentem można wyglądać dobrze i się nie męczyć. Jak osiągnąć taki sukces? Coraz popularniejszym trendem staje się silikonowa torba na zakupy. Serca stylistów podbiły szczególnie delikatne, pudrowe kolory: róż, beż, szarość i delikatna zieleń. Wraz z grubym, białym sznurem stanowiącym ramię torby pozostają na szczycie modowych hitów. Dlaczego stała się tak rozchwytywana? Jej sekretem jest pojemność, uniwersalność i przede wszystkim łatwość w utrzymaniu czystości. Wiadomo przecież, jak często zdarzają się pęknięte etykiety od jogurtów lub niedokręcone butelki.

Dla miłośników prostoty

Osoby wolące kompaktowe rozwiązania mogą nie przepadać za silikonowymi torbami. W żaden sposób nie da się ich schować i wyciągnąć dopiero, gdy są potrzebne. Inaczej wygląda sytuacja z równie modnymi torbami bawełnianymi. Wystarczy kilka ruchów, a z pojemnego worka zrobi się mały kawałek tkaniny, który z łatwością zmieści się do normalnej torebki.

Comments are closed.