Top 5 pomysłów na pikantne dodatki bieliźniane

W sklepach z bielizną erotyczną czy w sex shopach znaleźć można nie tylko zestawy erotycznej bielizny czy przebrań, ale też pomniejsze elementy, które same w sobie mogą być pikantnym dodatkiem. Można dodać je do erotycznej stylizacji lub do zwykłej bielizny czy innego ubioru i mieć pewność, że wywrą piorunujący efekt na partnerze. W co warto się zaopatrzyć?

1 – maska

Wiele osób ma fantazje erotyczne, w których przeżywa miłosne uniesienie z nieznajomą osobą, zwykle bardzo tajemniczą, czy też konkretnym bohaterem, na przykład z książki czy filmu. Ciekawa maska pomoże urzeczywistnić te fantazje i pobudzi wyobraźnię. W seks shopach zwykle można znaleźć różne rodzaje masek weneckich, niezwykle eleganckich.

2 – opaska na oczy

Ten gadżet spopularyzowany przez historię pana Greya rzeczywiście mocno pobudza wyobraźnię, zarówno jeśli chodzi o zmysły osoby, która ma opaskę na oczach, jak i jej partnera. Dzięki niemu można zdobyć się na większą spontaniczność, a także lepiej przeżywać wrażenia.

3 – rękawiczki

Eleganckie, erotyczne rękawiczki do łokcia w kolorze czerni, bieli czy czerwieni mogą być znakomitym i bardzo pobudzającym kontrastem dla skąpej bielizny… czy jej braku. Liczy się też ich delikatny dotyk, zwłaszcza gdy są z określonych materiałów, na przykład jedwabiu czy koronki.

4 – podwiązka

Element ten może być bardzo pikantny, zwłaszcza gdy ma kolor czerwieni lub zmysłowej czerni. Czerwona podwiązka to nieodłączny element studniówek. Ten ukryty dodatek zawsze działa na zmysły.

5 – pas do pończoch

Pas można nosić z pończochami i bielizną lub samodzielnie – zawsze robi wielkie wrażenie i pięknie wysmukla figurę.

Comments are closed.