Trzy ubrania, które muszą znaleźć się w każdej szafie

Wiele jest ubrań uniwersalnych, które zestawić można z różnymi innymi częściami garderoby, tworząc ciekawe i modne stylizacje. Oto kilka takich ubrań, których absolutnie nie może zabraknąć ani w męskiej, ani w damskiej szafie.

Dżinsy
Dżinsy to najbardziej popularne spodnie na świecie. Lubimy je nie tylko za to ze są wygodne, ale przede wszystkim dlatego, że są niezwykle uniwersalne. Z łatwością można dopasować je do wielu różnych stylizacji i ubrać na wiele różnych okazji. Warto mieć w szafie co najmniej jedną parę tych ponadczasowych spodni.

Bluza z kapturem
W żadnej garderobie nie powinno także zabraknąć bluzy z kapturem. Są one dość ciepłe i bardzo wygodne. Można łączyć je zarówno ze spodniami, jak i spódnicą. Występują one w rozmaitych fasonach. Najpopularniejsze są te wkładane przez głowę oraz zasuwane na zamek błyskawiczny.

Koszula
Ostatnim must have jest koszula. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety powinny posiadać koszulę w swojej szafie. Jest ona o tyle dobra, że sprawdzi się zarówno w stylizacjach bardziej eleganckich, jak i codziennych. Bez problemu dopasujemy ją do spodni oraz spódnicy. Możemy nosić ją zarówno tradycyjnie, zapiętą, jak i rozpiętą, po prostu jako forma narzuty na ręce.

Comments are closed.