Z jakiego materiału t-shirt męski?

Wybierając swój wymarzony t-shirt męski warto w pierwszej kolejności zwrócić szczególną uwagę na jakość materiału. Jak łatwo się domyśleć w dzisiejszych czasach jakość materiału idzie zawsze w parze z ceną koszulki. T-shirt który kosztuje 30zł, nie zalicza się do odzieży, która może pochwalić się wysoką jakością.

Jaki materiał wybrać?
W dzisiejszych czasach godne polecenia są przede wszystkim bawełniane t-shirty męskie, które w swojej klasie nie mają sobie równych. Obecnie bawełna najlepszej jakości to ta egipska i Prima Cotton. Warto rozglądać się za modelami, które wykonane są z włókien ELS – Extra Long Staple. Bawełniane t-shirty nawet po wielu praniach prezentować będą się bardzo okazale. Pamiętać należy również i o tym, że dobra jakościowo bawełna nie może być sztywna.

Jaki dekolt koszulki?
Jeżeli chodzi o dekolt to w przypadku t-shirtów męskich należy zachować umiar. Męskie koszulki nie powinny mieć zbyt dużego dekoltu, który przeznaczony jest dla płci pięknej. Najbardziej popularne dekolty to te okrągłe, które są najbezpieczniejszym rozwiązaniem. Okrągłe dekolty bardzo rzadko kiedy zaburzają proporcję męskiej sylwetki, dlatego też wiele osób korzysta właśnie z ich dobrodziejstwa. Godne polecenia są także dekolty w kształcie litery „V”. T-shirty męskie z dekoltem „V” prezentują się bardzo okazale zwłaszcza jak są idealnie dopasowane do ciała. Dekolt tego typu bardzo skutecznie wydłuża sylwetkę.

Comments are closed.