Trzy pary niezbędnych rękawiczek w szafie każdej kobiety

Rękawiczki to klasyczny dodatek na zimę. Dzięki ładnym rękawiczkom można trochę urozmaicić swoje stylizacje. Większość kobiet posiada jeden lub dwa płaszcze na zimę oraz ewentualnie kurtkę. To właśnie dodatki takie jak skórzane rękawiczki damskie pozwalają wyczarować różne stylizacje przez kilka zimnych miesięcy.

Czarne klasyczne skórzane rękawiczki damskie


Czarne rękawiczki wykonane ze skóry licowej to klasyka sama w sobie. Właśnie taki model warto na początek wprowadzić do swojej garderoby. Tego typu rękawiczki będą świetnie prezentować się z prostymi płaszczami w kolorze szarym czy karmelowym. Skórzane rękawiczki z czarnej skóry można kupić w wydaniu jak najbardziej minimalistycznym i prostym, albo sięgnąć po model ozdobiony na przykład za pomocą ćwieków. Łatwo znaleźć piękny model czarnych rękawiczek, bo każda marka z galanterią skórzaną ma je w swojej ofercie.

Zamszowe rude rękawiczki


Chociaż czarne skórzane rękawiczki damskie pasują do tak wielu stylizacji, warto mieć drugą parę wykonaną z zamszu w kolorze na przykład brązowym. Takie rękawiczki ślicznie wyglądają z kożuszkiem. To kolejny bardzo klasyczny model, który z pewnością będzie świetnie służył szczególnie w cieplejsze zimowe dni. Trzecia para warta uwagi to cieplutkie rękawiczki na jeden palec. Można kupić je w wydaniu ze skóry lub robione na drutach z wełny. Te rękawiczki pasują do bardziej casualowych stylizacji na zimę. Nie są tak wygodne jak klasyczne rękawiczki na pięć palców, ale są za to dużo bardziej ciepłe i komfortowe w mroźne dni.

Comments are closed.