Modne saszetki męskie

Torebkę w dzisiejszych czasach nie noszą tylko kobiety. Coraz częściej jest ona również atrybutem męskiej społeczności. Nie jest to oczywiście typowa damska torebka, a na przykład listonoszka męska. Przecież mężczyźni także potrzebują posiadać przy sobie kilka niezbędników, tak samo, jak kobiety. Czy to jest portfel, czy telefon, nie ważne, ale z czasem rzeczy tych przybywa, a kieszenie nie zawsze są wystarczające.

Zalety saszetek męskich

Saszetki, czyli tak zwane nerki posiadają spektrum zalet. Poza tym, że są one niewielkiej wielkości, to są bardzo komfortowe w noszeniu. Można je zawiesić w pasie albo na ręce w zależności od tego jak komu wygodniej. Saszetka męska posiada bardzo często także wiele kieszeni. Pozwalają one na to, aby posegregować rzeczy i ich nie zgubić. W jedną kieszeń można schować telefon i portfel, a w drugą klucze. Trzecia kieszeń, która także jest prawie zawsze dostępna, można schować chusteczki, aby mieć je zawsze pod ręką.

Jak wybrać odpowiednią saszetkę?

Aby wybrać odpowiednią nerkę warto zwrócić uwagę na kilka jej cech. Są to kolejno:

  • kolor;
  • wielkość;
  • ilość dostępnych kieszeni;
  • marka
saszetka męska

Najczęściej wybieranym kolorem jest oczywiście czarny, ale to od kupującego zależy jakiego koloru będzie taka saszetka. Nerka męska posiada najczęściej 3 kieszenie oraz standardowe wymiary, jakimi są 14 x 36 x 9 cm. Marek produkujących nerki męskie jest mnóstwo, więc jest w czym wybierać. Coraz większą popularność zyskuje firma Tommy Hilfiger. Aby dokonać odpowiedniego wyboru, należy zdecydować, do czego taka saszetka męska będzie przydatna. Jeśli ma to pomoc na co dzień, najlepiej wybrać czarną stonowaną standardową saszetkę. Jeśli jednak będzie ona używana tylko i wyłącznie na specjalne okazje, warto zastanowić się nad innymi rzadziej spotykanymi kolorami, które wpasują się do stylu danej osoby.

Comments are closed.