Czapki z daszkiem męskie – funkcjonalne, a zarazem modne!

Czapka z daszkiem jest znana każdemu od dziecka. Jeszcze kilkanaście lat temu nikt nie nosił jej w celach modowych, tylko aby ochronić głowę i oczy przed niekorzystnym działaniem słońca. To niezwykle funkcjonalny, a zarazem modny dodatek, który cieszy się coraz większą popularnością. 

Skąd wywodzi się czapka z daszkiem?

Czaka z daszkiem pochodzi z Nowego Jorku, gdzie drużyna baseballowa The Brooklyn Excelsiors zaczęła je nosić już w 1860 roku. Czapki z daszkiem męskie nazywane często bejsbolówkami zostały rozsławione na inne Stany amerykańskie, dzięki wielu podróżom zespołu sportowego. Cieszyły się one ogromną popularnością przez wiele lat, a moda ta trwa do dziś. Nie tylko mężczyźni chętnie noszą czapki z daszkiem, ale także kobiety, które lubią uzupełniać swoje stylizacje tym modnym dodatkiem a takie kupisz w messimo. Wiele osób nie wyobraża sobie uprawiać sportu bez czapki z daszkiem, dzięki funkcji ochrony głowy i oczu przed promieniami słońca. Sportowe modele są wykonane z przewiewnych materiałów, które odprowadzają pot, dlatego bez obaw można poczuć się w nich komfortowo.

czapki z daszkiem męskie

Idealny i ponadczasowy dodatek  

Czapki z daszkiem męskie i damskie występują w wielu wersjach kolorystycznych. Ogrom wzorów, barw i różnorodność materiałów, z których są wykonane czapki, sprawia, że każdy znajdzie idealny model dla siebie. Cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród dorosłych, ale kochają je także dzieci za wygodę użytkowania, a rodzice za ochronę głowy przed słońcem. 

Comments are closed.