Pasek jako uzupełnienie stylizacji

Skórzane paski męskie charakteryzują się eleganckim wyglądem. Chętnie noszone są one przez mężczyzn w każdym wieku, dodają one klasy i dobrego stylu. Świetnie uzupełniają każdą stylizację. Stanowią one obowiązkową pozycję w kanonach mody biznesowej. Zdecydowanie brak paska w garniturze stanowi duże faux pas, dlatego nigdy nie warto o tym zapominać.

Paski męskie niezastąpione przy formalnych stylizacjach

Paski męskie spotykane są w różnych kolorach, lecz największą popularnością cieszą się te w stonowanych barwach. Zazwyczaj mężczyźni wybierają brązowe oraz czarne modele, gdyż można je dopasować do większości ubrań w męskiej garderobie. W skórzanych paskach męskich różni się klamra, jej wielkość, rodzaj wykończenia oraz kolor przewodni.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze paska?

Klamra stanowi centralny punkt w pasku, dlatego tak ważny jest jej odpowiedni dobór. Klamra zaciskowa w jednolitym kolorze złota lub srebra jest mile widziana w biurowym oraz biznesowym looku. Można ją dobrać kolorystycznie do koloru tarczy zegarka na ręku. Z kolei klamra posiadająca zdobienia i wzory sprawdzi się dobrze w mniej formalnych stylizacjach i na nieoficjalnych spotkaniach.

Skórzane paski męskie w modzie casualowej

Paski można nałożyć do każdego ubioru, dobrze komponują się z modą casualową, biznesową i formalną. Są niezastąpione przy eleganckich koszulach i dobrze skrojonych garniturach. Co ważne, wykonane z najwyższej jakości materiału, zachowają swój unikalny wygląd przez długie lata. Automatyczna regulacja długości daje duży komfort użytkowania. Pozwala ona w szybki sposób dobrać właściwą długość do danej sylwetki. W paskach męskich w każdej chwili można wyregulować długość, również wtedy, gdy straci się bądź nabierze kilka kilogramów.

Comments are closed.