Zainwestuj w klapki Crocs

Odpowiedni strój w dużej mierze stanowi o postrzeganiu przez innych. Istnieje pogląd, że niechlujny strój oraz brudne buty nie najlepiej świadczą o danej osobie. W czasach, gdy każda minuta jest na wagę złota warto zainwestować w ubrania i przede wszystkim obuwie, które łatwo i szybko się czyści. Wszak czas to pieniądz. Moda nie dotyczy już tylko szeroko pojętego lifestyle’u, ale również poszczególnych grup zawodowych – każdy z nas zna pojęcie dress code’u, który obowiązuje w wielkich korporacjach, a teraz zaczyna powoli wkraczać również do mniejszych firm.

WYTRZYMAŁE BUTY CROCS NA KAŻDY DZIEŃ W PRACY

Chodaki, kapcie czy w przypadku kobiet szpilki powoli stają się mniej lubianym obuwiem. Są przede wszystkim niewygodne – trudno wytrzymać w twardym obuwiu 8 godzin dziennie. Teraz modnie jest nosić kolorowe klapki marki Crocs. Te lekkie, gumowe oraz oddychające obuwie powoli wdziera się na biurowe korytarze. Jego zaletą oprócz komfortu noszenia jest również powierzchnia łatwa do czyszczenia. Wiele wariantów kolorystycznych oraz modeli sprawi, że będzie można dopasować je do najbardziej wyrafinowanego stroju.

STRÓJ GODNY LEKARZA, CZYLI CROCSY W SZPITALU

Białe fartuchy i drewniaki odchodzą powoli do lamusa. Na topie są dobrze dopasowane, kolorowe zestawy. Jak grzyby po deszczu powstają kolejne sklepy zarówno stacjonarne jak i internetowe specjalizujące się w dystrybucji odzieży medycznej, należą do niej także wygodne klapki marki Crocs.  Każdy więc, zarówno lekarza jak i pielęgniarka znajdą coś dla siebie. Pracownicy służby zdrowia wykorzystują ten fakt i poprzez strój wyrażają siebie.

Nowoczesne fartuchy i klapki posiadają nie tylko egzotyczne barwy, ale coraz częściej również printy, o których kilka lat temu nikt by nie pomyślał.

Comments are closed.