Wygoda i styl – jak to połączyć, kupując buty?

Często kobietom wmawia się, że stylowo mogą wyglądać jedynie w szpilkach lub czółenkach. Choć takie obuwie jest niezbędne przy eleganckich stylizacjach, trudno je uznać za wygodne. Na co dzień by wyglądać stylowo można wybrać bardziej wygodną opcję. Podpowiadamy jak to zrobić.

Dopasuj obuwie do stylu

Choć świat mody lubi rządzić się własnymi prawami, to są takie połączenia, które zawsze się sprawdzają, a klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Tak jak do szpilek doskonale pasuje ołówkowa spódnica, tak szorty czy sportowe spodnie warto połączyć z trampkami. A te wcale nie muszą być nudne, wystarczy spojrzeć na buty DKNY, oferta trampek tej firmy jest bardzo bogata. Można zdecydować się na klasyczne modele, ale marka ma też spory wybór modeli,które sprawdzą się w wyrazistych stylizacjach.

Przełam stereotypy

Kanony mody ciągle się zmieniają, to co jeszcze niedawno było niedopuszczalne dziś jest już rutyną. Mało kto przecież dopasowuje dziś kolor butów do koloru torebki. Podobnie trampki przestały być tanim obuwiem tylko na lekcje w-fu. Dziś tego typu obuwie ma w swojej ofercie też coraz więcej marek premium, wystarczy spojrzeć choćby na ofertę butów DKNY – https://mayoutway.com/dkny-buty

Trampki tylko do dresów, nic bardziej mylnego. Dziś już swobodnie można je połączyć z bardziej kobiecą stylizacją. Doskonale będą pasować do swobodnej sukienki lub spódnicy. Taka stylizacja doskonale sprawdzi się chociaż podczas weekendowego wypadu lub spaceru z psem. Nawet osoby, które nie wyobrażają sobie ubrania sukienki bez obcasów znajdą coś dla siebie, nic nie stoi na przeszkodzie, by kupić trampki na obcasie.

Comments are closed.