W szpilkach i dresach

W dresie na randkę lub na wieczorne wyjście z przyjaciółmi? Wszystko jest możliwe, a wiele pozostaje w kwestii dodatków i zestawienia całej stylizacji.

Zestawiaj, mieszaj i baw się

Odzież sportowa to przecież dzisiaj nie tylko obszerne spodnie czy bluzy dresowe, które może są bardzo wygodne, ale za to nie zawsze prezentują się ciekawie. Tak wcale być nie musi, ponieważ dzisiaj markowe ubrania sportowe to bardzo duży wybór różnego rodzaju strojów, które trzeba jedynie odpowiednio ze sobą zestawić. Przede wszystkim warto postawić na te modele, które są dopasowane, podkreślają kobiecą sylwetkę oraz dają poczucie swobody. Podobnie jest z różnego rodzaju bluzkami, które mają fantazyjne kolory i wzory, więc pasują też chociażby do jeansów.

Sukienka, spódnica, a może kombinezon?

Spodnie to jedno, ale obecnie dużym powodzeniem cieszą się zarówno spódnice jak i sukienki wykonane z dresowych materiałów. Do nich założyć można nawet szpilki i w ten sposób dodać im sporo elegancji i smaku, a z drugiej strony jeżeli założymy do nich proste białe tenisówki będą ubiorem, który z pewnością wykorzystamy na wiele codziennych sytuacji i okazji. Podobnie będzie też chociażby z dresowym kombinezonem, który też może mieć różne oblicza jak i z obuwiem. Jeżeli znajdziemy dobry sklep z butami to na pewno będą tam takie modele, które będą nie dość, że są uniwersalne to jeszcze ładne.

Wyobraźnie i poczucie smaku z pewnością pomogą nam w tym, aby ubrać się zarówno gustownie i elegancko jak i wygodnie, to wcale nie jest takie trudne.

Comments are closed.