W jakich sandałkach dosłownie przetańczysz całą noc

W życiu każdej kobiety raz na jakiś czas zdarza się jakaś wyjątkowa okazja z tańcami aż do bladego świtu. Warto mieć wtedy na stopach naprawdę wygodne buty, w których można szaleć na parkiecie, nie martwiąc się o odciski i otarcia. Zwykle panie wybierają wygodne sandały damskie, które ze względu na paski, zdecydowanie lepiej trzymają się stopy niż klasyczne szpilki.

Perfekcyjnie sandały damskie na studniówkę

W życiu młodej kobiety fantastyczną okazję do założenia pięknych sandałków może być bal studniówkowy. Na jakie buty postawić w związku z tą okazją? Warto wybierać sandałki nieposiadające platformy z przodu buta. Dzięki temu stopy będą miały dużo lepszą przyczepność do parkietu, kobieta będzie dosłownie czuła podłoże, będzie miała wrażenie większej stabilności. Sandały z platformą z przodu Niestety nie dają takiego wrażenia.

Wygodny obcas w sandałach damskich

Kolejny ważny punkt to sam kształt obcasa oraz jego wysokość. Szpilki są szalenie efektowne, jednak to właśnie słupek jest dużo wygodniejszy i bardziej komfortowy dla stóp. Można zatem postawić na szpilki, ale wtedy lepiej wybrać wysokość optymalną, czyli 7 cm. Jeżeli chodzi o słupek, to tutaj można zaszaleć i zdecydować się na obcas o wysokości nawet 9 cm. Duże znaczenie ma również szerokość paska podtrzymującego palce. Bardzo wąski pasek może niestety wbijać się w stopy, lepiej zatem wybierać buty, które ten pasek mają trochę szerszy. Ultrawysokie sandałki z bardzo cienkimi paseczkami to tak naprawdę buty głównie do siedzenia na krześle…

Comments are closed.