Różne rodzaje stringów

Stringi damskie to majtki, które powstały przez połączenie trójkąta materiału oraz cienkiego sznurka. Jest on zawsze z tyłu majtek i chowa się pomiędzy pośladkami. Majtki tego typu zakłada się po to, żeby opalić trudno dostępne miejsca, uniknąć szwów widocznych spod obcisłych ubrań oraz po to by rozpalać fantazje erotyczne. Jakie są rodzaje tych majtek?

Stringi damskie typu C-string

To najbardziej skąpa bielizna z całej rodziny stringów. Są to bardzo specyficzne majtki, które nie mają żadnych bocznych pasków – https://obsessive.com/pln_pl/stringi. Jak się trzymają? To chyba już tajemnica producenta. Są one wyjątkowo skąpe. To tylko jeden pasek materiału, który jest ukształtowany w literę „C”. Teoretycznie zasłania on zarówno przód jak i tył, ale w praktyce – trudno powiedzieć, żeby zasłaniał cokolwiek. Co ciekawe, można znaleźć kostiumy kąpielowe, które w zestawach mają majtki tego typu. Są one dość odważne, więc trzeba się liczyć z możliwością wyproszenia z publicznego basenu lub plaży. Doskonale za to nadadzą się do opalania w przydomowym ogródku lub kąpieli w jaccuzzi na własnym podwórku.

Stringi typu G-string

To najbardziej popularny typ stringów damskich. Spotyka się go nie tylko jako część kostiumów ale też jako zwykłą bieliznę. Majtki tego typu pozwalają na równomierne opalenie całego ciała, ale nie są tak skąpe jak C-string i T-string, które pomiędzy pośladkami mają tylko wąski pasek materiału. G-string mają z tyłu smukły trójkąt. Odsłania on dużo więcej niż tradycyjne figi, ale widok takich majtek na plaży lub basenie nikogo już nie oburza. Ich zakup nie jest w żaden sposób kontrowersyjny. Oczywiście warto też wiedzieć, że takie majtki warto dopasowywać do reszty kostiumu. Można też nosić je pod obcisłymi spodniami, spódnicami i sukienkami, bo ich linia nie będzie się zbyt wyraźnie odcinać. To doskonałe uzupełnienie garderoby i każda nowoczesna kobieta powinna mieć w swojej szufladzie przynajmniej kilka par takich majtek. Najlepiej by były one w różnych wariantach kolorystycznych, by można było dopasowywać je do przeróżnych zestawów.

Comments are closed.