Moda ślubna – aktualne trendy

Jaką suknie ślubną wybrać z pośród setek dostępnych modeli? To pytanie towarzyszy w salonie ślubnym prawie każdej z kobiet, która staje przed wyborem tej wyjątkowej kreacji. Jeżeli nie ma w pobliżu profesjonalnej doradczyni, poznajmy kilak podstawowych rad, by nie popełnić błędu podczas zakupów.

Dostępne modele

W salonach z modą ślubną czeka na przyszłe panny młode rozmaite modele sukien ślubnych. Panie mogą wybierać pośród suknie ślubne kolekcja 2018: modele klasyczne (czyli kreacje z dopasowaną górą oraz szerokim dołem, mogą to być suknie jedno lub dwuczęściowe, bez rękawów), suknie w stylu empire (czyli suknia posiadająca odcięciem pod biustem,wykonana ze zwiewnych materiałów), suknie princeski (zazwyczaj bardzo spektakularne modele z gorsetem, który przylega do ciała, z dołem mocno rozkloszowanym, posiadające rozszerzającą halkę lub koło), suknie w stylu rybki (dopasowana góra i rozszerzany dół od kolan w dół), model litera „A” (suknia posiada dopasowaną górę i rozszerzana jest ku dołowi, może być z gorsetem) czy suknie proste w stylu greckim (bardzo kobiece i delikatne).

Rozmiar ma znaczenie

Suknie ślubną posiadają własne rozmiary, którymi nie warto się kierować. Nawet za duża suknia zostanie idealnie dopasowana przez krawcowe, które są w salonie do naszej sylwetki (po to jest kilka przymiarek). Panny młode przed udaniem się do salonu mogą również dokładnie zmierzyć się by pomóc w ten sposób sprzedawczyniom w wyborze odpowiedniego rozmiaru. Suknie ślubne z kolekcji 2018 to modele stworzone właśnie dla każdej kobiety – niezależnie od wieku i figury.

suknie ślubne 2018

Wygodna i komfortowa

Te cechy przy wyborze sukni, w której spędzimy prawie dobę ma olbrzymie znaczenie. Musi być idealnie dopasowana, najlepiej z bardzo dobrych jakościowo materiałów oraz posiadać idealnie wykończenie (takie elementy pozwolą nie zakłócić naszego wyjątkowego wieczoru). Wygodna i komfortowa suknia sprawi, że panna młoda będzie się w niej czuła jak w drugiej skórze, co na pewno dostrzegą goście i uczestnicy wesela, a sama panna młoda będzie mogła skupić się na celebrowaniu tego ważnego dnia.

Comments are closed.