Kozaki damskie płaskie czy na obcasach?

Kiedy zbliża się zima, w sklepach można znaleźć ogromny wybór damskich kozaków. Kuszą one pięknymi fasonami i wysokimi obcasami, obiecując wydłużenie nóg i dodanie seksapilu. Często więc panie mają dylemat, czy lepiej wybrać kozaki damskie na obcasach, czy może postawić na bardziej uniwersalne, płaskie obuwie.

Kwestia indywidualnych preferencji

kozaki damskie czarneNa pewno nie ma sensu wybierać kozaków na obcasach jeśli nie lubi się lub nie potrafi nosić ogólnie butów na obcasach. Dla wielu kobiet jest to dość skomplikowane, a chodzenie w takich butach po śliskiej czy nierównej powierzchni zimą będzie oczywiście jeszcze trudniejsze. Może to nawet prowadzić do kontuzji, lepiej więc będzie postawić na buty o fasonie, do których jest się przyzwyczajonym. Jednocześnie jednak trzeba pamiętać, że długie kozaki na całkiem płaskiej podeszwie także mogą nie być zbyt wygodne. W przypadku noszenia takich butów nieraz pojawia się ból łydek. Najkorzystniej będzie więc postawić na buty na umiarkowanym obcasie jak https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Kozaki-217.html, oczywiście pod warunkiem, że ma się wprawę w noszeniu obcasów.

Kiedy wybiera się obcasy…

Kozaki na obcasach mogą być oczywiście wygodne, ale trzeba uważać na to, gdzie się je kupuje. Maksimum wygody mogą zapewnić tylko buty dobrej jakości. Jeśli wybierze się kozaki renomowanej firmy, będą stabilne i komfortowe w użytkowaniu nawet jeśli ich obcas będzie niebotycznej wysokości. Na takie buty nie warto więc żałować.

Comments are closed.