Kobieca bielizna – przewodnik po trafnym wyborze

Bielizna damska to nieodłączny element, który składa się na kobiecą garderobę. Z pewnością wiele kobiet poprzez dobór odpowiedniej bielizny, chce sprytnie zatuszować mankamenty lub po prostu wyszczuplić ciało. Często też chcemy wyeksponować oraz podkreślić cechy naszego ciała. Zmysłowa kobieca bielizna jak ta od Intimiti potrafi też dodać kobiecie sporo odwagi. 

Jak wybrać bieliznę damską?

Ważną rzeczą podczas wyboru bielizny jest dobór odpowiedniego rozmiaru. Często kobiety mają problem z odpowiednim dopasowaniem bielizny, a koronnym przykładem jest oczywiście biustonosz. Warto przed zakupem zmierzyć sobie obwód pod biustem oraz wielkość piersi. Kiedy już dobierzemy odpowiedni, warto stanąć przed lustrem, a następnie przymierzyć go. Dobry biustonosz powinien stabilnie podtrzymywać piersi. Jeśli mowa o majtkach, to sprawa jest łatwiejsza. Na ogół wiemy jaki mamy rozmiar ubrań, więc jeśli mamy rozmiar ubrań M, to majtki też powinny być takiego rozmiaru. 

Dobór bielizny pod figurę

Nie każda kobieta obdarzona jest idealnymi proporcjami ciała i dlatego przez dobór stroju, chcemy zmienić proporcje naszego ciała. Jeżeli stawiamy na dokonanie korekty za pomocą bielizny, to warto wziąć pod uwagę parę czynników. Jednym z nich jest wyznaczenie partii ciała, które chcemy zamaskować lub wyeksponować. Jeżeli stawiamy na zatuszowanie niedoskonałości naszego brzuszka, to trzeba wybrać majtki z wyższym stanem, albo takie wyszczuplające, które świetnie ściągną i wygładzą boczki ciała. 

Dobór materiału bielizny

Podczas doboru bielizny warto jest kierować się wygodą oraz komfortem jej noszenia. Niestety kobiety często kupują coś co wpadnie w oko, a potem okazuje się, że po paru praniach czujemy się w niej niekomfortowo. Sztywne biustonosze, a także ciasne majtki przyniosą nam spory dyskomfort, dlatego warto kupić bieliznę, które została wykonana z wysokiej jakości tkanin. Przy wyborze bielizny powinniśmy stawiać na to, żeby była ona przyjemna dla skóry. Dobór złego materiału może przynosić dyskomfort, a czasem prowadzi nawet do bólu.

Comments are closed.