Jaki strój kąpielowy dla kobiet plus size?

Wizyta na plaży to dla wielu kobiet bardzo stresujące przeżycie. Kompleksy związane z zbyt dużą wagą mogą skutecznie zniechęcić do wypoczynku nad wodą. Nie warto jednak z takiego powodu rezygnować z urlopu nad morzem, czy też nad jeziorem. Dobrze dobrany strój kąpielowy to podstawa. Dzięki niemu kobieta o krągłych kształtach może poczuć się seksownie i pewnie. Działa to również w drugą stronę – źle dobrany krój może negatywnie wpłynąć na nasze samopoczucie.

zdjęcie części stroju kąpielowego Triumph

Powyżej – przykład kostiumu kąpielowego Triumph z https://triumfomania.pl/stroje-kapielowe

Wysoki stan

Nieprawdą jest, że kobiety puszyste powinny zrezygnować z strojów dwuczęściowych. Wszystko zależy wyłącznie od osobistych preferencji. Warto wziąć pod uwagę modele, które składają się z klasycznego stanika, a także majtek z wysokim stanem. W ten sposób można nieco zatuszować nadprogramowe kilogramy. Sylwetka będzie prezentować się lżej i proporcjonalniej. Dobrym wyborem dla Pań noszących rozmiar XL są stroje kąpielowe Triumph.

Przezroczysta narzutka

Wybierając się na plażę dobrze mieć pod ręką również narzutkę, którą można zarzucić np. w momencie, gdy idziemy kupić coś do pobliskiej budki. W takiej sytuacji na stój kąpielowy zarzucamy na siebie okrycie, co z pewnością doda nam pewności siebie. Do stroju kąpielowego Triumph bez przeszkód można dobrać pasujące pareo lub narzutkę plażową.

Comments are closed.