Jak wygląda idealnie dopasowany stanik?

Niemal każda kobieta marzy, aby jej biust prezentował się dobrze. Wraz z upływem lat oczekuje się zupełnie innego efektu. Nastolatki zazwyczaj pragną, aby stanik wyeksponował piersi. Nieco starsze kobiety chcą, aby biust był podniesiony i optycznie ujędrniony. Siła tkwi w dobrze dopasowanym biustonoszu. Może on zdziałać cuda, jednak źle dobrany przynosi efekt odwrotny. Solidne i trwale modele w różnych rozmiarach oferuje między innymi Triumph bielizna i oferta tej marki. Pamiętaj, że lepiej mieć kilka eleganckich kompletów, niż całą szafę tanich i niedopasowanych.

Po pierwsze rozmiar

Najgorszym błędem popełnianym przez kobiety jest kupowanie bielizny „na oko”. Trzeba sobie uświadomić, że bez dokładnych pomiarów nie można dopasować ani obwodu, ani miseczki. Przed zakupami należy dokładnie zmierzyć swój biust. Dzięki temu znalezienie idealnego stanika będzie o wiele szybsze i prostsze.

Znajdź złoty środek

Pamiętaj, że biustonosz nie może być zbyt luźny lub zbyt ciasny. Za mały obwód nie tylko negatywnie wpływa na komfort, ale również zniekształca sylwetkę. Za szeroki biustonosz nie spełnia swojego zadania. Piersi nie są podniesione, a dodatkowo zmieniają swoje położenie niemal z każdym ruchem.

Dobrze jest, aby obwód biustonosza pozwalał na wsunięcie tylko jednego palca. Jest to szybki tekst, który pozwoli przekonać się, czy jest on właściwie dobrany.

Comments are closed.