Dlaczego tak często uwielbiamy biustonosze od Triumpha?

No właśnie, prawie każda z nas ma w szafie chociaż jeden egzemplarz i często jest to TEN model. Ten, który ubieramy na specjalne okazje i w których biust prezentuje się w swojej najlepszej wersji.

Wspólna przeszłość

Jakoś tak się złożyło, że bardzo często są to biustonosze Triumph – https://triumfomania.pl/biustonosze. Mimo rosnącej konkurencji, ich komfort nadal nas zachwyca. Dla dzisiejszych trzydziestolatek mają wręcz wartość sentymentalną, gdyż to biustonosz od Triumpha był zazwyczaj pierwszym przeskokiem od staników z bazarku do tych z wyższej półki. To wtedy część z nas uświadomiła sobie, że potrzebuje innego rozmiaru niż 75B. Widocznie większość z nas nie lubi zmieniać rzeczy, które są sprawdzone i dobre.

Wspólna przyszłość

Mimo, że w galeriach handlowych można natknąć się na wiele marek oferujących dobre jakościowo i piękne modele, pewnie w razie potrzeby znowu udamy się po biustonosz Triumph. Wiemy już, że odpowiedni rozmiar i fason to bardzo ważna rzecz dla kondycji piersi i że w salonie tej marki znajdziemy praktycznie każdy. I to w każdym możliwym stylu czy kolorze. Bo właśnie różnorodność i jakość jest najlepszą cechą marki. Wiedząc, że bardotka Triumpha będzie trzymać się cały wieczór na swoim miejscu, po co ryzykować?

koronkowy biustonosz Triumph

Comments are closed.