Czym jest marka New Balance

Historia butów marki New Balance sięga roku 1938, kiedy to został zaprojektowany pierwszy model obuwia – potocznie służącego do biegania dla lokalnego klubu sportowego o wdzięcznej nazwie Boston Brown Bag Harries. Choć tak naprawdę nie każdy wie, skąd się wzięły, ani też jaka jest ich geneza, to jednak marka ta produkuje nie tylko obuwie, ale też i między innymi damskie bluzy New Balance. Mimo to, to właśnie buty są najbardziej rozpoznawalnymi na arenie międzynarodowej.

Wysoka popularność i najwyższa jakość

Już po roku 2000 firma ta osiągnęła drugie miejsce w Ameryce pośród najczęściej kupowanych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek produkujących obuwie oraz odzież. Co więcej – produkty New Balance może kupić każdy, bowiem są one dedykowane kobietom, mężczyznom oraz dzieciom.

Różnorodna kolorystyka

Rzec można, iż nie ma drugiej podobnej pary butów wykonanych przez New Balance. Ich kolorystyka, rozłożenie barw oraz krój za każdym razem różni się między sobą. Dotyczy to również charakterystycznej literki N. Buty damskie New Balance są projektowane na styl sportowy, jednak wspaniale sprawdzą się również w zestawieniu z sukienkami, spodniami (w szczególności jeansowymi, podwijanymi) oraz spódnicami. Należy mieć też na uwadze, iż sięgają one do okolic kostek oraz są niezwykle komfortowe. To właśnie za styl i lekkość są tak bardzo uwielbiane przez wszystkich na całym świecie, także i w Polsce.

Comments are closed.