Biustonosze półusztywniane triumph amourette 300

Biustonosz półusztywniany amourette 300 marki Triumph to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych kobiet, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy popularnymi biustonoszami usztywniającymi, a biustonoszami miękkimi. W przypadku staników półusztywnianych miseczki w dolnej części są usztywniane, z kolei cała górna część jest pokryta zazwyczaj ozdobnym haftem, albo seksowną koronką.

Zdrowie i piękny wygląd

W dzisiejszych czasach staniki półusztywniane posiadają przeważnie specjalne fiszbiny, a ich mostki praktycznie nigdy nie są niskie. Kobiety, które chcą połączyć komfort, wygodę, bezpieczeństwo swojego zdrowia z subtelną elegancją koronek, powinny jak najszybciej rozglądać się za biustonoszami triumph amourette 300. Co prawda staniki tego typu nie zagwarantują bardzo spektakularnych efektów w podnoszeniu, albo w eksponowaniu dekoltu, ale co najważniejsze zapewnią lekki wygląd i olbrzymią wygodę.

Jak pokazują najnowsze wyniki sprzedaży, wśród Polskich kobiet to właśnie staniki semi-soft cieszą się największym zainteresowaniem i biją rekordy sprzedaży. Nie oznacza to oczywiście, że biustonosze usztywniane lub miękkie nie mają swoich miłośniczek. Wybór odpowiedniego stanika jest niezwykle ważną decyzją i to nie tylko ze względu na komfort, ale przede wszystkim na zdrowie.

Comments are closed.