Ubraniowe Love

Blog o miłości do mody i ubrań :)
Uncategorized

Naturalne serum do twarzy

Czerwiec 17, 2017

Serum jest kosmetykiem z bardzo wysokim stężeniem substancji aktywnych, co daje mu znacznie większą skuteczność od zwyczajnych kremów do pielęgnacji twarzy. Jednak kosmetyczne wyroby, które można znaleźć w drogeriach, nie zawsze spełniają obietnice producentów, mimo czasem naprawdę wysokiej ceny. Dlatego zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wybranie serum całkiem naturalnego, bo jak wiadomo – w naturze kryje się to, co najlepsze.

Jest wiele substancji naturalnych, które mogą wchodzić w skład serum do twarzy. Ich cechą wspólną jest skuteczność i naturalne pochodzenie. Dla przykładu, ekstrakt z nagietka (ze sklepu Triny) działa na skórę kojąco, oczyszczając ją i zmiękczając. Leśna szałwia zmniejsza zaczerwienienia cery i ogranicza powstawanie stanów zapalnych. Kwiat zawilca przeciwdziała świeceniu się skóry i regeneruje uszkodzone komórki.

Doskonałym działaniem wykazują się także naturalne oleje. Serum łączące w sobie olej z opuncji figowej, marakui i olej perilla będzie uniwersalnym kosmetykiem o wszechstronnym działaniu, na głowę bijącym kosmetyki z drogeryjnych półek. Takie serum do twarzy nie tylko zlikwiduje zmarszczki, wzmocni naczynka czy zlikwiduje przebarwienia, ale również wykaże działanie antyoksydacyjne, łagodzące i uelastyczniające skórę.

Podsumowując, także w pielęgnacji twarzy warto postawić na naturę. Okazuje się bowiem, że składniki przez nią oferowane są wszystkim, czego potrzeba do osiągnięcia promiennej, pięknej cery.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *